sunny

Ответы в темах

Просмотр 15 сообщений - с 1 по 15 (из 20 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • в ответ на: Мелкая моторика #1964

  sunny
  Участник

  Дітки, вони як мавпочки, все копіюють. Якщо дорослий почне із захопленням робити певну роботу, то дитина одразу ж захоче повторити. Спочатку разом, а потім дещо допоможу і давай сам. Завжди треба хвалити свою дитину коли вона робить перші кроки. Треба також тримати зацікавленість у проведенні занять і бажано вибрати час для їх проведення. Проводити заняття треба кожен день в той самий час. Дитина дуже сильно до цього звикає, як вмитися, поснідати, піти погуляти. Головне постійність і системність.

 • в ответ на: Музыка для особенных детей #1963

  sunny
  Участник

  Ще ми паралельно займалися малюванням. У нього гарно виходить. Нажаль, за браком часу, ми зараз не малюємо. Малює вдома і в школі. Малюнки гарні. Якщо цікаво, можу дати номер телефону викладача. Вона дуже класна. У неї малюють гарно всі, навіть ти у кого зовсім немає до цього хисту.

 • в ответ на: Музыка для особенных детей #1962

  sunny
  Участник

  Соня, я хочу додати, що деякі діти самі кажуть про свої бажання, а деяким треба показувати різні види діяльності. У старшому віці вони самі зможуть для себе вибрати. За нашими геніями треба пильно спостерігати. На ранньому зростанні, моя ціль була розвиток логіки і творчості у дитини. А потім виявилось, що й говорити і слухати. Ми одягли апаратики у 4 роки.

 • в ответ на: Музыка для особенных детей #1961

  sunny
  Участник

  Добрий вечір.
  Все почалося з дитячого гуртка «Музика». Нам було десь 5 років. Група дітей, як правило однолітки, збиралися разом і починали заняття в ігровій формі: вчили нотки, співали пісеньки, слухали коротенькі муз.твори, розігрували на дитячих муз.інструментах невелички віршики. Тоді я побачила, що мій син тягнеться до піаніно. Уважно слідкує як грає вчитель, а потім, після заняття, коли всі дітки граються, він підходив до піаніно і починав щось набирати. Вчитель до нього підходив і показував гру простих нот. Це були хвилинки, але скільки запалу в очах. Так ми займалися десь 1,5 року. Потім ми підросли і нам стало нецікаво. Тоді ми спробували приватні уроки гри на піаніно у «Сходинках» і у нас вийшло. Потім, нам стало тут мало місця і спробували Музичну школу. Складали іспит до піаніно, але трошки не вийшло (конкурс дуже великий, брали діточок у кого 11 або 12 балів, у нас було 9-10 балів). Тоді ж нам запропонували акордеон. Мій син спочатку відмовився, але йому запропонували урок, де він зможе ближче познайомитися з цим інструментом. Зараз йому дуже подобається. Кожен день нагадує мені, що треба пограти, а я уважно слухаю, хоча зовсім не вмію читати по натам.

 • в ответ на: Музыка для особенных детей #1886

  sunny
  Участник

  Хоча б спробувати у Центрі для розвитку дітей інвалідів.

 • в ответ на: Музыка для особенных детей #1885

  sunny
  Участник

  У Києві є люди, які можуть займатися музикою з глухими дітьми. Треба шукати і бути готовому вчитися разам із дитиною.

 • в ответ на: Музыка для особенных детей #1884

  sunny
  Участник

  Добрий вечір.
  Музика у житті людини відіграє велику роль. Розвиватися творчо має кожна людина. Але, чи потрібно займатися музикою діткам з порушенням слуху? Так, дуже потрібно. Бо саме музика вимагає, щоб її слухали. Таким чином приємно розвиваємо слух. Але, є одна умова. Головне, щоб дитині це подобалось!!!! Задача батьків прищепити любов до музики. Зробити це треба якомога раніше. Поступово, від найпростіших кроків і до вчимося, безпосередньо, грати на якомусь муз.інструменті. Для діток із порушенням слуху краще підходять клавішні інструменти. Про ударні та духові треба робити уточнення. Якщо у дитини є схильність до музики — Ура, граємо. Нам 9 років, маємо тугоухість 3 ст. і ми вчимося в муз.школі по класу акордеон. Якщо будуть питання, відповім із задоволенням.

 • в ответ на: Начало обучения ребенка #943

  sunny
  Участник

  Помимо занятий с сурдопедагогом, хорошо бы заняться музыкой, рисованием, танцами, логикой, пением, спортом. Такие занятия дают ребенку больше уверенности и значимости самого себя.

 • в ответ на: Какой детский сад /школу выбрать? #941

  sunny
  Участник

  Повтор

  • Ответ изменён 4 года/лет, 4 мес. назад пользователем  sunny. Причина: повтор
 • в ответ на: Какой детский сад /школу выбрать? #940

  sunny
  Участник

  Сейчас мы заканчиваем 2й класс. Я довольна результатами развития моего ребенка. Он ничем не отличается от других детей. У него есть друзья, а также те кот. не особо хотят с ни дружить т.к. он не очень хорошо говорит. Мы не грустим, а развиваемся и становимся лучше. Речь стала намного лучше. Главное мы хотим говорить и делаем это с удовольствием. Хотя кое-что не получается. Английский ему нравится больше чем украинский (не надо задумываться про падежи). Я считаю, что в ребенке надо развивать самоуверенность, самоуважение, любовь, трудолюбие, целеустремленность….., а хорошо говорить, рано или поздно, он научится. Ведь у него всегда есть поддержка.

 • в ответ на: Какой детский сад /школу выбрать? #939

  sunny
  Участник

  Если у кого-то будут вопросы об инклюзиве я с удовольствием отвечу.
  Да, логопед и сурдопедагог хорошо занимаются с детьми. Однако, время занятий очень неудобное (после уроков или во второй половине дня). Для первоклашек это очень тяжело т.к. в это время они хотят погулять или поспать. Также мне не понравилось, что их выхватывают на последнем уроке. Представьте, идет урок заходит учитель берет ребенка и уходят через 20 мин. приходит берет другого и т.д. Ребенок сконцентрировался на одном (учитывая наших детей — это сложно), потом бац давай другое, а потом приходи и доделывай свою работу. Обычному ребенку сложно, ведь внимание и интерес к делу потерян.

 • в ответ на: Какой детский сад /школу выбрать? #938

  sunny
  Участник

  Я бы хотела сказать пару слов про инклюзив сш233.
  Мы пошли туда в 1й класс (у нас тугоухость 3 ст.). Проучившись 1,5 месяца мы сбежали в массовую школу 1 степени с уклоном англ.языка. В этом классе, среди нормально слышащих детей были дети с отклонениями (логопедическими, психологическими, один даже был неуровновешенным). Уроки постоянно срывались. Было хорошо видно, что ни педагог ни психолог не могут ничего сделать в силу своей некомпетентности. Детей с хорошей подготовкой и знаниями родители стараются определить в другие классы. А кто подал документы в инклюзив — берут всех…… Мы пришли с хорошей подготовкой, а попали в «каменный век». После месяца обучения в школе, я можна сказать «окунулась» в школьную жизнь моего ребенка. Я пришла в ужас т.к. увидела все да наоборот, о чем мне «щебетали» учителя.
  Мой ребенок сидел за одной партой с неуровновешенным, кот. все время его отвлекал и мешал. Учительница все это видела и даже делала замечания, что мой ребенок невнимателен. По моей настоятельной просьбе его пересадили за 2ю парту. Вернее где было свободно место. Но как-только приходил ученик на свое место мы снова были в поиске. Итак, даже за 2й партой мы были без места. Учителя разводили беспомощно руками. Главное, время и сил заниматься с плохослышащими у них уже не было. Все шло на усилие внимания всего класса. По моему ребенку было видно, что он не хочет ходить в школу. Также было видно, что мы начали скатываться вниз по развитию.

 • в ответ на: Какой детский сад /школу выбрать? #937

  sunny
  Участник

  Можно выбрать дистанционную форму образования. Насколько мне известно, это уже утвердили официально для всех желающих. Учитывая нашу образовательную систему — это неплохой вариант.

 • в ответ на: Какой детский сад /школу выбрать? #936

  sunny
  Участник

  Думаю, главное верить в способности своего ребенка и развивать. Если ребенок, даже с глухотой, но немного говорит — можно в массовую школу. В классе дети разные. Но многие и поддерживают + поддержка учителя. Родителям следует постоянно заниматься с ребенком. Первый год сложно. Хотя, многое зависит от самого ребенка. Второй и последующий легче. Главное, ребенок среди говорящих детей. Он подражает и делает усилия говорить лучше.

 • в ответ на: Какой детский сад /школу выбрать? #933

  sunny
  Участник

  Добрый вечер

Просмотр 15 сообщений - с 1 по 15 (из 20 всего)