Музыка для особенных детей

Главная Форумы Музыка и мой ребенок Музыка для особенных детей

В этой теме 8 ответов, 3 участника, последнее обновление  sunny 3 года/лет, 9 мес. назад.

 • Автор
  Сообщения
 • #1083

  Наталия Козак
  Хранитель

  Предлагаю обсудить тему о роли музыки в жизни Ваших детей. Какую музыку они любят слушать и слушают ли вообще? Пробовали они играть на музыкальных инструментах или нет к ним интереса? Занимаетесь ли вы танцами, пением?

 • #1131

  Соня

  А моего ребенка не захотели учить музыке.Сказали: «Глухих не учим».

 • #1884

  sunny
  Участник

  Добрий вечір.
  Музика у житті людини відіграє велику роль. Розвиватися творчо має кожна людина. Але, чи потрібно займатися музикою діткам з порушенням слуху? Так, дуже потрібно. Бо саме музика вимагає, щоб її слухали. Таким чином приємно розвиваємо слух. Але, є одна умова. Головне, щоб дитині це подобалось!!!! Задача батьків прищепити любов до музики. Зробити це треба якомога раніше. Поступово, від найпростіших кроків і до вчимося, безпосередньо, грати на якомусь муз.інструменті. Для діток із порушенням слуху краще підходять клавішні інструменти. Про ударні та духові треба робити уточнення. Якщо у дитини є схильність до музики — Ура, граємо. Нам 9 років, маємо тугоухість 3 ст. і ми вчимося в муз.школі по класу акордеон. Якщо будуть питання, відповім із задоволенням.

 • #1885

  sunny
  Участник

  У Києві є люди, які можуть займатися музикою з глухими дітьми. Треба шукати і бути готовому вчитися разам із дитиною.

 • #1886

  sunny
  Участник

  Хоча б спробувати у Центрі для розвитку дітей інвалідів.

 • #1888

  Соня

  Sunny, большое спасибо за информацию. Буду пробовать. Не хочется, чтобы ребенок замыкался в своем мирке. А с чего началась ваша учеба? Ребенок сам попросил об учебе музыке?

 • #1961

  sunny
  Участник

  Добрий вечір.
  Все почалося з дитячого гуртка «Музика». Нам було десь 5 років. Група дітей, як правило однолітки, збиралися разом і починали заняття в ігровій формі: вчили нотки, співали пісеньки, слухали коротенькі муз.твори, розігрували на дитячих муз.інструментах невелички віршики. Тоді я побачила, що мій син тягнеться до піаніно. Уважно слідкує як грає вчитель, а потім, після заняття, коли всі дітки граються, він підходив до піаніно і починав щось набирати. Вчитель до нього підходив і показував гру простих нот. Це були хвилинки, але скільки запалу в очах. Так ми займалися десь 1,5 року. Потім ми підросли і нам стало нецікаво. Тоді ми спробували приватні уроки гри на піаніно у «Сходинках» і у нас вийшло. Потім, нам стало тут мало місця і спробували Музичну школу. Складали іспит до піаніно, але трошки не вийшло (конкурс дуже великий, брали діточок у кого 11 або 12 балів, у нас було 9-10 балів). Тоді ж нам запропонували акордеон. Мій син спочатку відмовився, але йому запропонували урок, де він зможе ближче познайомитися з цим інструментом. Зараз йому дуже подобається. Кожен день нагадує мені, що треба пограти, а я уважно слухаю, хоча зовсім не вмію читати по натам.

 • #1962

  sunny
  Участник

  Соня, я хочу додати, що деякі діти самі кажуть про свої бажання, а деяким треба показувати різні види діяльності. У старшому віці вони самі зможуть для себе вибрати. За нашими геніями треба пильно спостерігати. На ранньому зростанні, моя ціль була розвиток логіки і творчості у дитини. А потім виявилось, що й говорити і слухати. Ми одягли апаратики у 4 роки.

 • #1963

  sunny
  Участник

  Ще ми паралельно займалися малюванням. У нього гарно виходить. Нажаль, за браком часу, ми зараз не малюємо. Малює вдома і в школі. Малюнки гарні. Якщо цікаво, можу дати номер телефону викладача. Вона дуже класна. У неї малюють гарно всі, навіть ти у кого зовсім немає до цього хисту.

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.